Бүген «Кадрлар резервы»масштаблы республика проектын тәмамлауга багышланган тантаналы чара узды

2024 елның 26 сентябре, пәнҗешәмбе

Бу чарада хакимият вәкилләре катнашты, алар арасында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Ләйлә Фазлыева, яшьләр эшләре буенча министр Ринат Садыйков һәм яшьләр эшләре буенча министр урынбасары Айгөл Сабирова бар иде.

Проект кысаларында Татарстанның төрле районнарыннан йөзгә якын яшь кеше интенсив укыту узды, ул үз эченә өч көндезге һәм ике дистанцион этапны алган иде. Катнашучылар үз идеяләрен һәм проектларын тормышка ашыра алдылар.

Проектның уңышлы булуының ачык мисалларының берсе-коллегабыз Вахитова Венера, ул аны тәмамлаган һәм хәзерге вакытта Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Баш ветеринария идарәсендә ветеринария эшен оештыру бүлегенең әйдәп баручы белгече вазифасын башкара.

Проектта катнашучыларның барысын да уңышлы тәмамланулары белән котлыйбыз!