Туган көнегез котлы булсын!

2022 елның 21 декабре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Баш ветеринария идарәсе башлыгы Алмаз Хисаметдинов бүген үзенең туган көнен билгеләп үтә.

Хөрмәтле Алмаз Габдерәүф улы!

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Баш ветеринария идарәсе коллективыннан җылы котлауларыбызны ирештерергә рөхсәт итегез!

Тәҗрибәле җитәкче, үз эшегезнең чын профессионалы, һәрвакыт кеше хәленә кереп, ярдәм кулы сузарга әзер булган олы йөрәкле кеше! Һәрвакытта да шундый ук игътибарлы, кешелекле, максатчан булып калыгыз. Көчегез ташып торсын, хыялларыгызны чынга ашырыр өчен юллар ачылып торсын. Сезгә нык сәламәтлек, озын гомер, зиһен йөгереклеге, тел ачкычлары, карьера үсеше, гаиләгездә иминлек, балалар куанычы телибез. Эшегез һәрвакыт канәгатьлек китерсен һәм алга барырга этәргеч бирсен! Туган көнегез котлы булсын!