декабрь, 2017 ел
җомга

Малиновка постында Баш ветеринария идарәсе инспекторлары транспорт чараларын тикшергәндә Таможня Союзының  “Ит һәм ит продукциясе куркынычсызлыгы”  Техник Регламенты бозылу очрагына юлыга: Яшел Үзәннән Казанга 263 кг күркә ите суыткычы булмаган транспорт чарасында ташылырга тиеш була.

Малиновка постында Баш ветеринария идарәсе инспекторлары транспорт чараларын тикшергәндә ветеринар таләпләр бозылу очрагына тап булган: 22 баш эре мөгезле терлек Кама Тамагына озатканда машинага бәйләнмәгән.

Малиновка постында Баш ветеринария идарәсе инспекторлары транспорт чараларын тикшергәндә ветеринар таләпләр бозылу очрагына тап булган: 7 баш эре мөгезле терлек Чуваш республикасына озатканда машинага бәйләнмәгән.

Нурлат районы ветеринария берләшмәсе белгечләре агымдагы елның узган 11 айлык эш нәтиҗәләренә йомгак ясады. Киңәшмәдә Алексеевск территориаль бүлеге инспекторлары , баш ветеринария идарәсе начальнигы урынбасары Габдулхак Мотыгуллин катнашты.