Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Баш ветеринария идарәсе башлыгы Тәтеш муниципаль районы утырышында катнашты.

2019 елның 6 феврале, чәршәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Баш ветеринария идарәсенең   башлыгы Алмаз Хисаметдинов  Тәтеш муниципаль районы утырышында катнашты, 2018 елда Тәтеш муниципаль районының социаль-икътисадый үсеше нәтиҗәләре һәм 2019 елга бурычлар турында мәсьәлә куелган иде. Әлеге мәсьәлә буенча Тәтеш муниципаль районы Башлыгы Рәмис Хатыйп улы Сафиуллов чыгыш ясады.Бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутаты, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасары Камалтынов Юрий Зимелевич үзенең чыгышында районның икътисадый күрсәткечләрен яхшырту өчен резервлар булуын билгеләп үтте.