Татарстан Республикасы шәһәр һәм районнарында дәүләт ветеринария берләшмәләре

---

п/п

Вазыйфасы

Фамилиясе, Исеме, әтисенең исеме

Телефон номеры

электрон почта адресы

1

"Әгерҗе районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Мандиев Фарит Шамиль улы

(85551)2-46-29

agryz.vet@tatar.ru

2

"Азнакай районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Әхмәтшин Рөстәм Мофаздал улы

(8559) 27-26-21

Nailya.Miftahova@tatar.ru

3

"Аксубай  районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Мясников Александр Александр улы

(84344) 2-71-58

aksu-vet@mail.ru

4

"Актаныш районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Ялалов Илгиз Нурлыгаян улы

(85552) 3-28-19

akt.vet@tatar.ru

5

"Алексеевск районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Хәйбуллин Харис Хәмит улы

(84341) 2-61-35

Olga.Myasnikova@tatar.ru

6

"Әлки районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Хайруллин Камил Шарифулла улы

(84346) 2-02-50

alkeevo.vet@rambler.ru

7

"Әлмәт районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Мөхәммәтҗанов  Реваль Рөстәм улы

(8553) 31-82-82

almetvet@rambler.ru

8

"Апас районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Фатрахманов Марат Илзинат улы

(84376) 2-15-63

Asiya.Gilmanova@tatar.ru

9

"Арча районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Фәйзрахманов Ринат Абдулхак улы

(84366) 3-10-93

Arsk.Vettatar@tatar.ru

10

"Әтнә районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Фәйзрахманов Руслан Наил улы

(84369) 2-21-27

Said.Ahmadullin@tatar.ru

11

"Баулы районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Гаязов Ильшат Илькам улы

(85569) 5-77-38

Marina.Usmanova@tatar.ru

12

"Балтач районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Исрафилов Алмаз Зөлфәт улы

(84368) 2-62-57

 Salyahova.Nuriya@tatar.ru

13

 "Бөгелмә районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Сәйфетдинов Руслан Фавадис улы

(85594) 9-11-35

Tatyana.Mosencova@tatar.ru

14

"Буа районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Шакуров Булат Әбрар улы

(84374) 3-24-04

Fanciya.Nigmatullina@tatar.ru

15

"Югары Ослан районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Зиатдинов Марат Фарук улы

(84379) 2-16-38

w-uslwet@mail.ru

16

"Биектау районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Валиев Илдус Ришад улы

(84365) 3-15-09

Alfiya.Zakirova@tatar.ru

17

"Чүпрәле районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Иматдинов Айрат Әхәт улы

(84375) 2-23-77

Guv.Drozhzhanoe@tatar.ru

18

"Алабуга районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Гәйнуллин Шамил Габделбари улы

(85557) 7-03-37

Igor.Pochkalin@tatar.ru

19

"Зәй районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Исламов Фоат Габбас улы

(85558) 6-60-18

Hurshida.Muhamethano@tatar.ru

20

"Яшел Үзән районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Фәхретдинов Физзәт Имаметдин улы

(85558) 3-76-21

zel.dol.vet@rambler.ru

21

"Кайбыч районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Зиядиев Илсур Мөдәрис улы

(84370) 2-12-26

Saniya.Gaynullina@tatar.ru

22

"Кама Тамагы районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Шакиров Руслан Рашат улы

(84377) 2-12-70

Raisa.Vyaznikova@tatar.ru

23

"Кукмара районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Кәримуллин Рифат Нәкыйп улы

(84364) 2-72-00

kukmor.vet@tatar.ru

24

"Лаеш районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Портнов Олег Васильевич

(84378) 2-70-01

Aniya.Fatyhova@tatar.ru

25

"Лениногорск районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Әхмәтов Рашат Хәмит улы

(85595) 2-55-67

Lvet2008@rambler.ru

26

"Мамадыш районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Кутдусов Руслан Раиф улы

(85563) 3-25-92

Ilyas.Gaptrahimov@tatar.ru

27

"Менделеевск районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

 

(85549) 2-11-72

mend-vet.ru

28

"Минзәлә районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Гафуров Артур Илдус  улы

(85555) 3-13-05

menzel.vet@mail.ru

29

"Мөслим районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Шәяхмәтов Ришат Рәйхан улы

(85556) 2-53-88

Gavis.Gilemov@tatar.ru

30

"Түбән Кама районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

 

Шарапов Раниль Ринат улы

 

(8555) 44-71-32

Svetlana.Rahimova@tatar.ru

31

"Яңа Чишмә районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Мандрейкин Олег Владислав улы

(84348) 2-25-21

Gulnur.Rizvanova@tatar.ru

32

"Нурлат районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Ханяфиев Ильнур Харис улы

(84345) 2-55-30

Valerevna.Olga@tatar.ru

33

"Питрәч районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Газизов Раил Рәшит улы

(84367) 3-12-56

Elizaveta.Valiullina@tatar.ru

34

"Балык Бистәсе районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Сөләйманов  Динар Шамил улы

(84361) 2-29-72

vetrs@mail.ru

35

"Саба районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Шәйхуллин Айзат Наил улы

(84362) 2-30-93

Taslima.Hanova@tatar.ru

36

"Сарман районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Солтанов Илфат Фаот улы

(85559) 2-40-57

sarm_vet@mail.ru

37

"Спасс районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Фаткуллин Газинур Камил улы

(84347) 3-08-41

Dmitriy.Shishkin@tatar.ru

38

"Тәтеш районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Гарипов Рәмис Әхмәт улы

(84373) 2-81-13

Galina.Shemyakova@tatar.ru

39

"Тукай районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Хәйбуллин Ленар Радик улы

(8552) 46-40-61

Tukay.vet@rambler.ru

40

"Теләче районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

 Нуруллин Ирек  Расих улы

(84360) 2-10-39

Zuleyha.Habibullina@tatar.ru

41

"Чирмешән районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Ухливанов Виталий Дмитриевич

(84396) 2-51-20

Gulnur.Sharifullina@tatar.ru

42

"Чистай районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Шәрипов Зиннур Зәки улы

(84342) 5-17-10

Dinara.Sayfulina@tatar.ru

43

"Ютазы районы дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Мишурняев Евгений Владимирович 

(85593) 2-68-62

rgvo_urussu@mail.ru

44

"Яр Чаллы шәһәре дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Нугуманов Илдар Нургали улы

(8552) 46-91-41

gosvet-Chelny@mail.ru

45

"Түбән Кама шәһәре дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Әглиуллин Илназ Кәрим улы

(8555) 39-47-79

vet-nk@rambler.ru

46

"Казан шәһәре дәүләт ветеринария берләшмәсе" начальнигы

Галеев Тимур Мирзанур улы

(432) 272-63-92

gor.vetob@tatar.ru

 

Соңгы яңарту: 18 июль 2019, 14:59

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования